TANČÍRNA popáté KORÁLKOVÁ - NA STÁNÍ

TANČÍRNA popáté KORÁLKOVÁ - NA STÁNÍ

TANČÍRNA popáté KORÁLKOVÁ

Vstupné 390 Kč / od 1. 11. 490 Kč

TANČÍRNA – KORÁLKOVÁ s orchestrem ZATRESTBAND a zpěvačkou KLÁROU VYTISKOVOU

V sobotu 4. listopadu se bude v Kiněnekině v Plané konat již pátá tančírna a letos bude korálková. Každou tančírnu provází jiné téma a návštěvníci si letos mohou ozdobit korálky. Dámy se mohou např. předvést v korálkových šatech, čepcích, s korálkovou broží nebo s korálky na krku. Chybět nebude ani doprovodný korálkový program a korálková tombola.

Již tradičně bude k tanci i poslechu hrát oblíbený orchestr ZATRESTBAND z Třešti u Jihlavy. Hudební těleso složené ze dvaceti muzikantů a několika zpěváků je vedené kapelníkem Petrem Píšou, který je uměleckým kovářem, dirigentem, producentem, ale je také hercem nemalých rolí. Diváci ho mohli vidět např. v Národním divadle v představení Miloše Formana Dobře placená procházka nebo v televizní inscenaci Škoda lásky s Karlem Gottem.

Na Tančírně se hraje a tančí bez přestání. Vedle swingu a velkých hitů se letos o další hudební složku postará KLÁRY VYTISKOVÁ za doprovodu muzikantů – Roman Vícha/ bicí, Tereza Pecháčková/ piáno/vokál, Jan Aleš/piáno/vokál, Matěj Belko/ basa/kytara.

Zpěvačka Klára Vytisková platí za jednu z nejvýraznějších a nejrespektovanějších ženských osobností na české hudební scéně. Zpěvačka a skladatelka zaujme nezaměnitelným stylem, hlasovým projevem i podmanivým charismatem. Ať už jde o hudbu, kde je její doménou inteligentní pop, módu či lifestyle. Klára je prostě osobnost. Dokazuje to jak na svých koncertech, performance, tak i jako moderátorka. Poprvé na sebe výrazně upozornila v kapele Toxique s níž má na kontě tři řadová alba a cenu Anděl za objev roku. Od roku 2013 se úspěšně etabluje coby sólová interpretka a širší veřejnost ji také může znát jako porotkyni 4. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Máte-li rádi tanec a kvalitní muziku, přijďte v páru či jen tak s přáteli užít si společenský večer s výborným občerstvením od „dobroty Turek“ ze Stříbra. Vstupenky již nyní v prodeji on-line na www.kulturavplane.cz nebo v plánském infocentru.

Délka akce: 300 minut
Rok výroby: 2023
Datum lokální premiéry: 4. listopad 2023
Datum světové premiéry: 4. listopad 2023

Galerie

Informace o akci a jejím konání